Народ Мадагаскару для дітей

До кінця невідомо хто ж перший оселився на острові. Деякі антропологи вірять, що острів був вперше заселений 2000 років тому індонезійцями, а не чорношкірими африканцями, і що африканці з материка прибули не так давно.

Інші вважають, що народ Мадагаскару походить від індонезійців та африканців, які змішались на окремому острові перед прибуттям. Як би там не було, але більшість експертів погоджуються, що мешканці острову прибули не так давно (немає ніяких доказів існування кам'яного віку на Мадагаскарі) і що наступні міграції інших груп (таких як араби чи індійці) призвели до змішання населення.

Змішане походження малагасійців (назва народу Мадагаскару) призвело до розвитку унікальної культури, яка бере початок в Південно-Східній Азії, Індії, Африці та на Середньому Сході. Індонезійські корені в культурі малагасійців стають очевидними в їх мові – подібної до діалекту, поширеному на Борнео, що знаходиться в Індонезії - так само як в системі вірувань та раціону, основаному на рисі. Рис – найпопулярніша їжа на Мадагаскарі і багато малагасійців вживають рис за кожним прийомом їжі. Яловичина теж є популярною, хоч і дорогою, їжею. Індійський горбатий бик, що родом з Індії, відображає африканський культурний вплив на народ Мадагаскару.

Всередині самої країни зовнішність людей, релігійні обряди та традиції значною мірою регіональні – найтіснішим духовним зв’язком народу малагасійців є їх спільна мова. Сьогодні на Мадагаскарі проживає більше ніж 20 етнічних груп, починаючи від мерінів, народу нагір’я схожого на індонезійців, схожих на африканців сакалаву з західних прибережних районів і закінчуючи подібних до арабів антаймуру на східному узбережжі.

Мадагаскар є землею надзвичайного культурного багатства. Це місце, де предки є рівноцінною частиною як минулого, так і теперішнього; де в багатьох районах табу та традиції беруть верх над законом; де релігія західного стилю вільно перемішується з вірою в чаклунство та з нечуваними похоронними обрядами.

Сьогодні на Мадагаскарі проживає близько 18 мільйонів людей.

Батько Бара зі своєю донькою поблизу Ісалу, Мадагаскар


< Попередня | Початок | Наступний >

Page 4 / 27

Переклад на українську здійснений Рутчик Н.А. зміст цього сайту написаний Реттом Батлерем.